5 Ağustos 2010 Perşembe

GELECEĞE GÖMÜŞ50 yıl sonraki bir ilköğretim fen bilgisi kitabındaki bilgi: Dünya'nın 2 uydusu vardır. Bunlardan biri Ay, diğeri Sibel Can.

2040 yılında Müge Anlı’nın bulduğu ceset sayısı 2500’e ulaşmıştır.

Zerrin Özer 112 yaşında ancak bikini giyecek kıvama gelir ve bir dergiye havuz başında poz verir. Dergi toplatılır.

Yonca Evcimik’in 94 yaşındayken bile hitap ettiği kesim değişmez. 23 Nisan’da 8-10 yaş ortalamalı sübyan bir kitleye konser verdiği sırada hık-hık diye geberir. Ve çocuklar asla eskisi gibi olmaz.

25 senede bir düzenli olarak dizi olarak uyarlanmaya devam eden Aşk-ı Memnu yine reyting rekorları kırar. Bu şekilde toplumda beyni yıkanmamış bir nesil kalmasına asla izin verilmez.

50 sene sonra izdivaç programlarının formatı “Öp Dedenin ***ini” olur.

1000 yıl sonra bulunan bir fosildeki kot etek kalıntısına gelecekteki insanoğlu anlam veremez.

Gönül Yazar 173 yaşında 98. Evliliğini yaparak Guinness Rekorlar Kitabı’ına girer.

50 yıl sonra bile Volkan Konak ve Ferhat Göçer asla televizyon ekranlarından eksik olmaz.

25 sene sonra Zincirlikuyu Mezarlığı’nın girişindeki “Her Canlı Bir Gün Ölümü Tadacaktır.” yazısı insanları yeterince bunalıma soktuğu gerekçesiyle, biraz da halkı neşelendirmek amacıyla Bülent Ersoy’un “Ben Allahü Teâlâ Tarafından Doğurganlık Yetisi Verilmemiş Bir Kadınım.” sözü ile değiştirilir.

Ege şeridinde uygun hisse ve para karşılığında orman yakma işlerine bakan çete yakacak orman kalmayınca, açlıktan sıyırıp pencere önündeki fesleğenleri yakmaya başlamasıyla yakayı ele verir.

Yalan Rüzgarı’nda Katherine Chancellor karakterini canlandıran Jeanne Cooper’ın ani ve beklenmeyen(!) vefatı nedeniyle dizi 4000. bölümde ekranlara veda eder. (Dizi şu an 2700. bölüme yaklaşmıştır.)

Madonna’nın 90 yaşındayken bile mayoyla sahneye çıkması bir neslin aseksüel olmasına neden olur.

Sex and the City’nin 10. filminde Carrie karakterini Sarah Jessica Parker yerine bir atın canlandırması ve seyircinin bunu fark etmemesi ata Oscar ödülü kazandırdı. At yeni Lara Croft filmi için en gözde adaylardan.

100 yıl sonra, çevre şartlarının uygun olduğu gezegenlere ulaşımın sağlanmasıyla çekimleri durmuş olan Emmanuel porno film serisi yeniden izleyicisiyle buluşur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder